63 000 €
38 €/m²
Property 5435 photo 1
Property 5435 photo 2
Property 5435 photo 3
Property 5435 photo 4
Property 5435 photo 5
Property 5435 photo 6

Details

Opis

Na sprzedaż Działka1625 metrów kwadratowych na Evii.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
86 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 5165
  • Metry kw. 1322 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
60 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 5184
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5198
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5277
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
63 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 5435
  • Metry kw. 1625 m²
Sprzedaż
76 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 6020
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 27000 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6184
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6185
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 6186
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 6188
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera