560 000 €
8000 €/m²
Property 53010 photo 1
Property 53010 photo 2
Property 53010 photo 3
Property 53010 photo 4
Property 53010 photo 5
Property 53010 photo 6
Property 53010 photo 7
Property 53010 photo 8
Property 53010 photo 9

Details

  • Rok remontu: 2015
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 130 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni także zawiera kominek, klimatyzacja, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod obiektowy 65334
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod obiektowy 52316
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
525 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 44830
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34147
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
479 000 € 4650 €/m²
  • Kod obiektowy 58964
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
750 000 € 6198 €/m²
  • Kod obiektowy 65769
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 4205 €/m²
  • Kod obiektowy 41938
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod obiektowy 65669
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2291 €/m²
  • Kod obiektowy 33477
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera