Sprzedaż - Działka 5324 m² w Ayia Napa

Grecja Cypr Famagusta
185 000 €
34 €/m²
Property 52033 photo 1
Property 52033 photo 2
Property 52033 photo 3
  • Kod obiektowy 52033
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 5324 m²
  • Region Ayia Napa
  • Location Famagusta (Cypr)

Sprzedaż
200 000 € 365 €/m²
  • Kod obiektowy 42291
  • Metry kw. 547 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
150 000 € 286 €/m²
  • Kod obiektowy 41558
  • Metry kw. 524 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
210 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 48676
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
180 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 43765
  • Metry kw. 35118 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40527
  • Metry kw. 1293 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
265 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 27189
  • Metry kw. 389 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera