800 000 €
1600 €/m²
Property 54626 photo 1
Property 54626 photo 2
Property 54626 photo 3
Property 54626 photo 4
Property 54626 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2000
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 4400 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 500 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 4 pięter. Parter się z spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Trzecie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 1166 €/m²
  • Kod obiektowy 37660
  • Metry kw. 557 m²
  • Odległość do plaży 8300 m
Sprzedaż
695 000 € 4064 €/m²
  • Kod obiektowy 33171
  • Metry kw. 171 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod obiektowy 37149
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
890 000 € 1207 €/m²
  • Kod obiektowy 20539
  • Metry kw. 737 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Kod obiektowy 14855
  • Metry kw. 457 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Kod obiektowy 11618
  • Metry kw. 337 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
850 000 € 3068 €/m²
  • Kod obiektowy 57672
  • Metry kw. 277 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 38779
  • Metry kw. 688 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
920 000 € 1869 €/m²
  • Kod obiektowy 49129
  • Metry kw. 492 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
850 000 € 1057 €/m²
  • Kod obiektowy 4943
  • Metry kw. 804 m²
  • Odległość do plaży 20000 m

Subskrypcja newslettera