850 000 €
3069 €/m²
Property 57672 photo 1
Property 57672 photo 2
Property 57672 photo 3
Property 57672 photo 4
Property 57672 photo 5
Property 57672 photo 6
Property 57672 photo 7
Property 57672 photo 8
Property 57672 photo 9
Property 57672 photo 10
Property 57672 photo 11
Property 57672 photo 12
Property 57672 photo 13
Property 57672 photo 14
Property 57672 photo 15
Property 57672 photo 16

Details

  • Rok budowy: 1936
  • Liczba pokoi: 9
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 215 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Usługi

  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 277 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 3 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Budynek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Kod obiektowy 11618
  • Metry kw. 337 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
850 000 € 1049 €/m²
  • Kod obiektowy 44408
  • Metry kw. 810 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Kod obiektowy 14855
  • Metry kw. 457 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
850 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 61606
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
980 000 € 1093 €/m²
  • Kod obiektowy 60917
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
890 000 € 1207 €/m²
  • Kod obiektowy 20539
  • Metry kw. 737 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 54731
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
682 000 € 1046 €/m²
  • Kod obiektowy 60923
  • Metry kw. 652 m²
  • Odległość do plaży 1360 m
Sprzedaż
850 000 € 1057 €/m²
  • Kod obiektowy 4943
  • Metry kw. 804 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
700 000 € 979 €/m²
  • Kod obiektowy 39752
  • Metry kw. 715 m²
  • Odległość do plaży 9000 m

Subskrypcja newslettera