184 000 €
1673 €/m²
Property 54850 photo 1
Property 54850 photo 2
Property 54850 photo 3

Details

  • Rok budowy: 1973
  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na Loft piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 66037
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod obiektowy 65111
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65239
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 6756 €/m²
  • Kod obiektowy 62805
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 2039 €/m²
  • Kod obiektowy 65272
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod obiektowy 62967
  • Metry kw. 32 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65787
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod obiektowy 66032
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod obiektowy 62959
  • Metry kw. 22 m²
  • Odległość do plaży 4148 m

Subskrypcja newslettera