174 000 €
2677 €/m²
Property 65111 photo 1
Property 65111 photo 2
Property 65111 photo 3
Property 65111 photo 4
Property 65111 photo 5
Property 65111 photo 6
Property 65111 photo 7
Property 65111 photo 8
Property 65111 photo 9
Property 65111 photo 10
Property 65111 photo 11
Property 65111 photo 12
Property 65111 photo 13
Property 65111 photo 14
Property 65111 photo 15
Property 65111 photo 16
Property 65111 photo 17
Property 65111 photo 18
Property 65111 photo 19
Property 65111 photo 20
Property 65111 photo 21
Property 65111 photo 22
Property 65111 photo 23
Property 65111 photo 24
Property 65111 photo 25
Property 65111 photo 26
Property 65111 photo 27
Property 65111 photo 28
Property 65111 photo 29
Property 65111 photo 30
Property 65111 photo 31

Details

  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod obiektowy 63762
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 64821
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 60644
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod obiektowy 66134
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
160 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 61831
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 9615 €/m²
  • Kod obiektowy 62960
  • Metry kw. 26 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
170 000 € 1545 €/m²
  • Kod obiektowy 65402
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 66066
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod obiektowy 62967
  • Metry kw. 32 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod obiektowy 65217
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera