650 000 €
4643 €/m²
Property 56370 photo 1
Property 56370 photo 2
Property 56370 photo 3
Property 56370 photo 4
Property 56370 photo 5
Property 56370 photo 6
Property 56370 photo 7
Property 56370 photo 8
Property 56370 photo 9
Property 56370 photo 10

Details

  • Piętro: Piętro 4
  • Rok budowy: 1973
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 135 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 140 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka, 2 spiżarni. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, garaż, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 21909
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
615 000 € 6988 €/m²
  • Kod obiektowy 65342
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 59703
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 6896 €/m²
  • Kod obiektowy 36956
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod obiektowy 60364
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod obiektowy 64887
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod obiektowy 41764
  • Metry kw. 171 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 50894
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod obiektowy 60365
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera