650 000 €
5417 €/m²
Property 21909 photo 1
Property 21909 photo 2
Property 21909 photo 3
Property 21909 photo 4
Property 21909 photo 5
Property 21909 photo 6
Property 21909 photo 7
Property 21909 photo 8
Property 21909 photo 9
Property 21909 photo 10
Property 21909 photo 11
Property 21909 photo 12
Property 21909 photo 13
Property 21909 photo 14
Property 21909 photo 15
Property 21909 photo 16
Property 21909 photo 17
Property 21909 photo 18

Details

  • Rok budowy: 1987
  • Rok remontu: 2003
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking, ogród, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod obiektowy 52316
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod obiektowy 64890
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
855 000 € 7008 €/m²
  • Kod obiektowy 64945
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
765 000 € 6270 €/m²
  • Kod obiektowy 65770
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod obiektowy 65343
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
940 000 € 8173 €/m²
  • Kod obiektowy 58413
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
675 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 56769
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod obiektowy 60365
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera