5 200 000 €
7163 €/m²
Property 56468 photo 1
Property 56468 photo 2
Property 56468 photo 3
Property 56468 photo 4
Property 56468 photo 5
Property 56468 photo 6
Property 56468 photo 7
Property 56468 photo 8
Property 56468 photo 9
Property 56468 photo 10
Property 56468 photo 11
Property 56468 photo 12
Property 56468 photo 13
Property 56468 photo 14
Property 56468 photo 15
Property 56468 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 10
  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 37 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 28 km

Sprzedaż
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Kod obiektowy 64035
  • Metry kw. 790 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Kod obiektowy 56468
  • Metry kw. 726 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod obiektowy 58524
  • Metry kw. 319 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
6 500 000 € 13978 €/m²
  • Kod obiektowy 43943
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera