385 000 €
5000 €/m²
Property 56727 photo 1
Property 56727 photo 2
Property 56727 photo 3
Property 56727 photo 4
Property 56727 photo 5
Property 56727 photo 6
Property 56727 photo 7
Property 56727 photo 8
Property 56727 photo 9
Property 56727 photo 10
Property 56727 photo 11
Property 56727 photo 12

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
315 000 € 3662 €/m²
  • Kod obiektowy 59800
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 64942
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
320 000 € 3265 €/m²
  • Kod obiektowy 65250
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
395 000 € 4293 €/m²
  • Kod obiektowy 60859
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod obiektowy 65578
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
450 000 € 5696 €/m²
  • Kod obiektowy 65493
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
374 000 € 4857 €/m²
  • Kod obiektowy 58951
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod obiektowy 65462
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera