500 000 €
2273 €/m²
Property 56797 photo 1
Property 56797 photo 2
Property 56797 photo 3
Property 56797 photo 4
Property 56797 photo 5
Property 56797 photo 6
Property 56797 photo 7
Property 56797 photo 8
Property 56797 photo 9
Property 56797 photo 10
Property 56797 photo 11
Property 56797 photo 12
Property 56797 photo 13
Property 56797 photo 14

Details

  • Rok budowy: 1984
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2900 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Usługi

  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 220 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 2 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Budynek ma układ przedni także zawiera ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
695 000 € 4064 €/m²
  • Kod obiektowy 33171
  • Metry kw. 171 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
490 000 € 1633 €/m²
  • Kod obiektowy 44763
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
682 000 € 1046 €/m²
  • Kod obiektowy 60923
  • Metry kw. 652 m²
  • Odległość do plaży 1360 m
Sprzedaż
580 000 € 2367 €/m²
  • Kod obiektowy 39603
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
650 000 € 1166 €/m²
  • Kod obiektowy 37660
  • Metry kw. 557 m²
  • Odległość do plaży 8300 m
Sprzedaż
600 000 € 1071 €/m²
  • Kod obiektowy 54669
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 15800 m
Sprzedaż
650 000 € 1547 €/m²
  • Kod obiektowy 30898
  • Metry kw. 420 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
441 000 € 1378 €/m²
  • Kod obiektowy 60879
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
680 000 € 1283 €/m²
  • Kod obiektowy 58993
  • Metry kw. 530 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera