441 000 €
1378 €/m²
Property 60879 photo 1
Property 60879 photo 2
Property 60879 photo 3
Property 60879 photo 4
Property 60879 photo 5
Property 60879 photo 6
Property 60879 photo 7
Property 60879 photo 8

Details

  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 550 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 320 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 5 pięter. Piwnica się z spiżarnia. Parter się z spiżarnia. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Drugie piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Trzecie piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera klimatyzacja, markiza, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
575 000 € 1513 €/m²
  • Kod obiektowy 55862
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
441 000 € 1378 €/m²
  • Kod obiektowy 60879
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 1071 €/m²
  • Kod obiektowy 54669
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 15800 m
Sprzedaż
550 000 € 1603 €/m²
  • Kod obiektowy 52819
  • Metry kw. 343 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
650 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 47810
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
550 000 € 1447 €/m²
  • Kod obiektowy 5364
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
595 000 € 1116 €/m²
  • Kod obiektowy 42510
  • Metry kw. 533 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
605 000 € 1188 €/m²
  • Kod obiektowy 63297
  • Metry kw. 509 m²
  • Rooms 15
Sprzedaż
360 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 33660
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
360 000 € 1028 €/m²
  • Kod obiektowy 32020
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 4800 m

Subskrypcja newslettera