500 000 €
4032 €/m²
Property 56919 photo 1
Property 56919 photo 2
Property 56919 photo 3
Property 56919 photo 4
Property 56919 photo 5
Property 56919 photo 6
Property 56919 photo 7
Property 56919 photo 8
Property 56919 photo 9
Property 56919 photo 10
Property 56919 photo 11
Property 56919 photo 12
Property 56919 photo 13
Property 56919 photo 14
Property 56919 photo 15
Property 56919 photo 16
Property 56919 photo 17
Property 56919 photo 18
Property 56919 photo 19

Details

  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 124 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z jedna sypialnia. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, trawę, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wyłączny Sprzedaż
579 000 € 4991 €/m²
  • Kod obiektowy 57728
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
585 000 € 3588 €/m²
  • Kod obiektowy 61602
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod obiektowy 61671
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
599 000 € 4131 €/m²
  • Kod obiektowy 63916
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 3
Wyłączny Sprzedaż
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod obiektowy 64857
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Wyłączny Sprzedaż
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod obiektowy 64858
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 65284
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod obiektowy 65955
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 65972
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera