190 000 €
2714 €/m²
Property 57429 photo 1
Property 57429 photo 2
Property 57429 photo 3
Property 57429 photo 4
Property 57429 photo 5
Property 57429 photo 6
Property 57429 photo 7
Property 57429 photo 8
Property 57429 photo 9

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 1970
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 770 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Usługi

  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera markiza, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65010
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod obiektowy 66016
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 66015
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 4146 €/m²
  • Kod obiektowy 65308
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod obiektowy 65349
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod obiektowy 63313
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
251 500 € 6986 €/m²
  • Kod obiektowy 63013
  • Metry kw. 36 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod obiektowy 65778
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 63508
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65592
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera