170 000 €
4146 €/m²
Property 65308 photo 1
Property 65308 photo 2
Property 65308 photo 3

Details

  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3700 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 59804
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod obiektowy 64225
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 1545 €/m²
  • Kod obiektowy 65402
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod obiektowy 63006
  • Metry kw. 31 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 9615 €/m²
  • Kod obiektowy 62960
  • Metry kw. 26 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
155 000 € 2818 €/m²
  • Kod obiektowy 64864
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod obiektowy 65117
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod obiektowy 65364
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod obiektowy 65792
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65227
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera