265 000 €
2880 €/m²
Property 57498 photo 1
Property 57498 photo 2
Property 57498 photo 3
Property 57498 photo 4
Property 57498 photo 5
Property 57498 photo 6

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 92 metrów kwadratów na Attyce. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod obiektowy 56981
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod obiektowy 57498
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod obiektowy 59207
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59593
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod obiektowy 63912
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 4035 €/m²
  • Kod obiektowy 64124
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod obiektowy 65017
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod obiektowy 65080
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod obiektowy 65100
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera