435 000 €
3655 €/m²
Property 57502 photo 1
Property 57502 photo 2
Property 57502 photo 3
Property 57502 photo 4
Property 57502 photo 5

Details

  • Rok budowy: 2024
  • System ogrzewania: gaz
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 119 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 0 pięter. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, garaż, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61581
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61583
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod obiektowy 61585
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 61592
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 61593
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod obiektowy 61749
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 2294 €/m²
  • Kod obiektowy 63020
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod obiektowy 63154
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 380 000 € 2733 €/m²
  • Kod obiektowy 63294
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera