190 000 €
2714 €/m²
Property 57534 photo 1
Property 57534 photo 2
Property 57534 photo 3
Property 57534 photo 4
Property 57534 photo 5

Details

  • Rok budowy: 1962
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod obiektowy 65408
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65227
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod obiektowy 62967
  • Metry kw. 32 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
155 000 € 1987 €/m²
  • Kod obiektowy 63391
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod obiektowy 64603
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 66015
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 66066
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 65243
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
155 000 € 2039 €/m²
  • Kod obiektowy 65272
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera