220 000 €
2500 €/m²
Property 65243 photo 1
Property 65243 photo 2
Property 65243 photo 3
Property 65243 photo 4
Property 65243 photo 5
Property 65243 photo 6
Property 65243 photo 7
Property 65243 photo 8
Property 65243 photo 9
Property 65243 photo 10
Property 65243 photo 11
Property 65243 photo 12
Property 65243 photo 13

Details

  • Rok budowy: 1973
  • Rok remontu: 2021
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65592
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 65243
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod obiektowy 65317
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 65919
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 64961
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod obiektowy 65385
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod obiektowy 65355
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65069
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera