180 000 €
4390 €/m²
Property 65309 photo 1
Property 65309 photo 2
Property 65309 photo 3

Details

  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3700 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod obiektowy 63425
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod obiektowy 63006
  • Metry kw. 31 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod obiektowy 62959
  • Metry kw. 22 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
195 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 60644
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod obiektowy 66044
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 63507
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod obiektowy 63009
  • Metry kw. 36 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod obiektowy 66012
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera