Sprzedaż - Działka 164904 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka Larnaka
510 000 €
3 €/m²
Property 57589 photo 1
Property 57589 photo 2
Property 57589 photo 3

Details

Opis

Na sprzedaż Działka164904 metrów kwadratowych w Larnace.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
458 500 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 23397
  • Metry kw. 917 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
570 700 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23378
  • Metry kw. 878 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
750 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 23781
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
450 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 32660
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
613 600 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23380
  • Metry kw. 944 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
650 000 € 940 €/m²
  • Kod obiektowy 36217
  • Metry kw. 691 m²
  • Odległość do plaży 4300 m

Subskrypcja newslettera