O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 58060 m² w Pafos
Grecja
Cypr
Pafos
Pafos
490 000 €
8 €/m²
Kod obiektowy
57437
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
58060 m²
Region
Pafos
Location
Cypr (Cypr) | Pafos (środek) (Pafos)
Details
Opis
Na sprzedaż Działka58060 metrów kwadratowych w Pafos.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
500 000 €
23 €/m²
Działka 21619 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
49383
Metry kw.
21619 m²
Odległość do plaży
20000 m
Sprzedaż
395 000 €
393 €/m²
Działka 1004 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
53124
Metry kw.
1004 m²
Odległość do plaży
1000 m
Sprzedaż
616 850 €
650 €/m²
Działka 949 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23387
Metry kw.
949 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
600 000 €
49 €/m²
Działka 12041 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
39848
Metry kw.
12041 m²
Odległość do plaży
1600 m
Sprzedaż
535 000 €
685 €/m²
Działka 781 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
53059
Metry kw.
781 m²
Odległość do plaży
1200 m
Sprzedaż
520 000 €
44 €/m²
Działka 11811 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
39811
Metry kw.
11811 m²
Odległość do plaży
1800 m
Sprzedaż
650 000 €
940 €/m²
Działka 691 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
36217
Metry kw.
691 m²
Odległość do plaży
4300 m
Sprzedaż
690 000 €
110 €/m²
Działka 6261 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
48539
Metry kw.
6261 m²
Odległość do plaży
8000 m
Sprzedaż
650 000 €
80 €/m²
Działka 8027 m² Pafos
Pafos
Kod obiektowy
44450
Metry kw.
8027 m²
Odległość do plaży
900 m
Sprzedaż
580 500 €
500 €/m²
Działka 1161 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23400
Metry kw.
1161 m²
Odległość do plaży
2200 m
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Subskrybować
Chciałbym otrzymywać aktualizacje i informacje o promocjach na podane dane kontakte, które pasują do moich zainteresowań i preferencji, zgodnie z