Sprzedaż - Działka 7165 m² w Ayia Napa

Grecja Cypr Famagusta Agia Napa
135 000 €
18 €/m²
Property 57621 photo 1
Property 57621 photo 2
Property 57621 photo 3

Details

Opis

Na sprzedaż Działka7165 metrów kwadratowych w Ayia Napa.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 36531
  • Metry kw. 7999 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
180 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 32659
  • Metry kw. 4682 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
180 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 37945
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
125 000 € 415 €/m²
  • Kod obiektowy 25193
  • Metry kw. 301 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
115 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 52100
  • Metry kw. 897 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
200 000 € 336 €/m²
  • Kod obiektowy 42293
  • Metry kw. 594 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
200 000 € 362 €/m²
  • Kod obiektowy 42292
  • Metry kw. 551 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera