185 000 €
3700 €/m²
Property 57683 photo 1
Property 57683 photo 2
Property 57683 photo 3
Property 57683 photo 4
Property 57683 photo 5
Property 57683 photo 6
Property 57683 photo 7
Property 57683 photo 8
Property 57683 photo 9
Property 57683 photo 10
Property 57683 photo 11
Property 57683 photo 12
Property 57683 photo 13
Property 57683 photo 14
Property 57683 photo 15
Property 57683 photo 16
Property 57683 photo 17

Details

  • Rok budowy: 1973
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, markiza, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod obiektowy 65408
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 4204 €/m²
  • Kod obiektowy 66125
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 500 € 6353 €/m²
  • Kod obiektowy 63008
  • Metry kw. 41 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 64821
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 66014
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod obiektowy 65792
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65069
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 64961
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod obiektowy 65111
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod obiektowy 65351
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera