Sprzedaż - Działka 331 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
Na zapytanie
Property 57991 photo 1
Property 57991 photo 2
Property 57991 photo 3
Property 57991 photo 4
Property 57991 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 88 km

Opis

Na sprzedaż Działka331 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 428 €/m²
  • Kod obiektowy 60996
  • Metry kw. 584 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
300 000 € 857 €/m²
  • Kod obiektowy 63024
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65634
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65633
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
640 000 € 798 €/m²
  • Kod obiektowy 59684
  • Metry kw. 802 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
95 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 60943
  • Metry kw. 16726 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
160 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 60199
  • Metry kw. 4553 m²
  • Odległość do plaży 610 m
Sprzedaż
1 600 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 62858
  • Metry kw. 15867 m²
  • Odległość do plaży 14000 m

Subskrypcja newslettera