Sprzedaż - Działka 4553 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
160 000 €
35 €/m²
Property 60199 photo 1
Property 60199 photo 2
Property 60199 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 610 m
  • Odległość od lotniska: 87 km

Opis

Na sprzedaż Działka4553 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
190 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 26845
  • Metry kw. 7250 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
131 500 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 2665
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
200 000 € 350 €/m²
  • Kod obiektowy 49625
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
195 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 3150
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
205 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32434
  • Metry kw. 1232 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
150 000 € 757 €/m²
  • Kod obiektowy 65266
  • Metry kw. 198 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
180 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 7616
  • Metry kw. 59063 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
130 000 € 288 €/m²
  • Kod obiektowy 24776
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera