985 000 €
1970 €/m²
Property 58168 photo 1
Property 58168 photo 2
Property 58168 photo 3
Property 58168 photo 4
Property 58168 photo 5
Property 58168 photo 6
Property 58168 photo 7
Property 58168 photo 8
Property 58168 photo 9

Details

  • Rok budowy: 1970
  • Liczba pokoi: 10
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 10
  • WCs: 7
  • Odległość do morza: 4700 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Magazyn
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 500 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 4 pięter. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Trzecie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Czwarte piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Budynek ma układ rożny także zawiera ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Kod obiektowy 14855
  • Metry kw. 457 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
800 000 € 871 €/m²
  • Kod obiektowy 35801
  • Metry kw. 918 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
850 000 € 3068 €/m²
  • Kod obiektowy 57672
  • Metry kw. 277 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 53238
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
960 000 € 1399 €/m²
  • Kod obiektowy 60875
  • Metry kw. 686 m²
  • Odległość do plaży 560 m
Sprzedaż
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Kod obiektowy 57343
  • Metry kw. 665 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
800 000 € 1156 €/m²
  • Kod obiektowy 33981
  • Metry kw. 692 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 58534
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 3326
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera