Sprzedaż - Dom wolnostojący 419 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol Lemesos
750 000 €
1790 €/m²
Property 58614 photo 1
Property 58614 photo 2
Property 58614 photo 3
Property 58614 photo 4
Property 58614 photo 5
Property 58614 photo 6
Property 58614 photo 7
Property 58614 photo 8
Property 58614 photo 9
Property 58614 photo 10

Details

Opis

Na sprzedaż 1-piętrowy dom o powierzchni 419 metrów kwadratów w Limassol. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny

Lokalizacja