Sprzedaż - Działka 7700 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
550 000 €
71 €/m²
Property 37738 photo 1
Property 37738 photo 2
Property 37738 photo 3
  • Kod obiektowy 37738
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 7700 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka7700 metrów kwadratowych w Limassol. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja