Sprzedaż - Działka 9160 m² w Ayia Napa

Grecja Cypr Famagusta Agia Napa
270 000 €
29 €/m²
Property 58691 photo 1
Property 58691 photo 2
Property 58691 photo 3
Property 58691 photo 4
Property 58691 photo 5

Details

Opis

Na sprzedaż Działka9160 metrów kwadratowych w Ayia Napa.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
369 600 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 23373
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
395 000 € 393 €/m²
  • Kod obiektowy 53124
  • Metry kw. 1004 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
280 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 47703
  • Metry kw. 2342 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
300 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 25494
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
358 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 23398
  • Metry kw. 895 m²
  • Odległość do plaży 2200 m

Subskrypcja newslettera