O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 12444 m² w Nikozji
Grecja
Cypr
Nikozja
Centrum Lefkozja - Nikozja
245 000 €
19 €/m²
Kod obiektowy
58699
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
12444 m²
Region
Nikozja
Location
Cypr (Cypr) | Centrum Lefkozja - Nikozja (Nikozja)
Details
Opis
Na sprzedaż Działka12444 metrów kwadratowych w Nikozji.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
250 000 €
478 €/m²
Działka 523 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
39901
Metry kw.
523 m²
Odległość do plaży
400 m
Sprzedaż
265 000 €
681 €/m²
Działka 389 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
27189
Metry kw.
389 m²
Odległość do plaży
50 m
Sprzedaż
200 000 €
362 €/m²
Działka 551 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
42292
Metry kw.
551 m²
Odległość do plaży
5000 m
Sprzedaż
300 000 €
Działka Limassol
Limassol
Kod obiektowy
35277
Metry kw.
0 m²
Odległość do plaży
3000 m
Sprzedaż
267 550 €
213 €/m²
Działka 1253 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
25714
Metry kw.
1253 m²
Sprzedaż
355 000 €
19 €/m²
Działka 18517 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
58617
Metry kw.
18517 m²
Sprzedaż
319 000 €
612 €/m²
Działka 521 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
63674
Metry kw.
521 m²
Sprzedaż
300 000 €
12 €/m²
Działka 24166 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
58738
Metry kw.
24166 m²
Sprzedaż
200 000 €
365 €/m²
Działka 547 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
42291
Metry kw.
547 m²
Odległość do plaży
5000 m
Sprzedaż
300 000 €
125 €/m²
Działka 2385 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
43792
Metry kw.
2385 m²
Odległość do plaży
2000 m
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Subskrybować
Chciałbym otrzymywać aktualizacje i informacje o promocjach na podane dane kontakte, które pasują do moich zainteresowań i preferencji, zgodnie z