Sprzedaż - Działka 24166 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
300 000 €
12 €/m²
Property 58738 photo 1

Details

Opis

Na sprzedaż Działka24166 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
315 000 € 418 €/m²
  • Kod obiektowy 53057
  • Metry kw. 752 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
260 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 42081
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
270 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 26338
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
445 050 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 23382
  • Metry kw. 989 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
300 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 25494
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
296 280 € 360 €/m²
  • Kod obiektowy 23399
  • Metry kw. 823 m²
  • Odległość do plaży 2200 m

Subskrypcja newslettera