Sprzedaż - Działka 17057 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
160 000 €
9 €/m²
Property 58700 photo 1
Property 58700 photo 2
Property 58700 photo 3

Details

Opis

Na sprzedaż Działka17057 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
239 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 25679
  • Metry kw. 972 m²
Sprzedaż
167 800 € 259 €/m²
  • Kod obiektowy 25716
  • Metry kw. 647 m²
Sprzedaż
164 650 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 25718
  • Metry kw. 636 m²
Sprzedaż
225 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 51667
  • Metry kw. 2221 m²
Sprzedaż
205 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52119
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
205 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52120
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
165 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52761
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
195 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 53164
  • Metry kw. 2927 m²
Sprzedaż
170 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 57596
  • Metry kw. 2156 m²
Sprzedaż
175 000 € 293 €/m²
  • Kod obiektowy 59367
  • Metry kw. 597 m²

Subskrypcja newslettera