Sprzedaż - Działka 18000 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
260 000 €
14 €/m²
Property 42081 photo 1
Property 42081 photo 2
Property 42081 photo 3
  • Kod obiektowy 42081
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 18000 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka18000 metrów kwadratowych w Limassol. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
310 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 25599
  • Metry kw. 2788 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Rekomendowane Sprzedaż
280 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 47703
  • Metry kw. 2342 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
210 000 € 704 €/m²
  • Kod obiektowy 53062
  • Metry kw. 298 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
358 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 23398
  • Metry kw. 895 m²
  • Odległość do plaży 2200 m

Subskrypcja newslettera