O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 9378 m² w Ayia Napa
Grecja
Cypr
Famagusta
Agia Napa
410 000 €
43 €/m²
Kod obiektowy
58760
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
9378 m²
Region
Ayia Napa
Location
Cypr (Cypr) | Agia Napa (Famagusta)
Details
Opis
Na sprzedaż Działka9378 metrów kwadratowych w Ayia Napa.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
500 000 €
609 €/m²
Działka 821 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
45007
Metry kw.
821 m²
Odległość do plaży
500 m
Sprzedaż
394 800 €
400 €/m²
Działka 987 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23376
Metry kw.
987 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
352 400 €
400 €/m²
Działka 881 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23407
Metry kw.
881 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
458 500 €
500 €/m²
Działka 917 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23397
Metry kw.
917 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
590 000 €
1008 €/m²
Działka 585 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
32170
Metry kw.
585 m²
Odległość do plaży
1500 m
Sprzedaż
570 700 €
650 €/m²
Działka 878 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23378
Metry kw.
878 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
335 000 €
251 €/m²
Działka 1332 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
58818
Metry kw.
1332 m²
Sprzedaż
440 000 €
696 €/m²
Działka 632 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
26337
Metry kw.
632 m²
Odległość do plaży
6500 m
Sprzedaż
570 350 €
550 €/m²
Działka 1037 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23396
Metry kw.
1037 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
490 000 €
8 €/m²
Działka 58060 m² Pafos
Pafos
Kod obiektowy
57437
Metry kw.
58060 m²
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Subskrybować
Chciałbym otrzymywać aktualizacje i informacje o promocjach na podane dane kontakte, które pasują do moich zainteresowań i preferencji, zgodnie z