Sprzedaż - Działka 60537 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka Larnaka
185 000 €
3 €/m²
Property 58901 photo 1
Property 58901 photo 2

Details

Opis

Na sprzedaż Działka60537 metrów kwadratowych w Larnace.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 39844
  • Metry kw. 14400 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
180 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 37945
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
200 000 € 362 €/m²
  • Kod obiektowy 42292
  • Metry kw. 551 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40527
  • Metry kw. 1293 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
163 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 32374
  • Metry kw. 2183 m²
  • Odległość do plaży 25500 m

Subskrypcja newslettera