Sprzedaż - Działka 13713 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
215 000 €
15 €/m²
Property 57545 photo 1
Property 57545 photo 2
Property 57545 photo 3
Property 57545 photo 4

Details

Opis

Na sprzedaż Działka13713 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 39513
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
310 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 25599
  • Metry kw. 2788 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
180 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 37945
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40527
  • Metry kw. 1293 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
250 000 € 666 €/m²
  • Kod obiektowy 32169
  • Metry kw. 375 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera