750 000 € 600 000 €
6000 €/m²
Property 58935 photo 1
Property 58935 photo 2
Property 58935 photo 3
Property 58935 photo 4
Property 58935 photo 5
Property 58935 photo 6
Property 58935 photo 7
Property 58935 photo 8
Property 58935 photo 9

Details

  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, grill, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod obiektowy 58091
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
675 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 56769
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34147
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod obiektowy 56370
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod obiektowy 65460
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod obiektowy 51896
  • Metry kw. 2630 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod obiektowy 52316
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera