130 000 €
260 €/m²
Property 58988 photo 1
Property 58988 photo 2
Property 58988 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka500 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 43632
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
160 000 €
  • Kod obiektowy 3364
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
110 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 49319
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
125 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 39849
  • Metry kw. 4946 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
160 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 54522
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
165 000 € 183 €/m²
  • Kod obiektowy 48331
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
160 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 54523
  • Metry kw. 4811 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 43824
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
110 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 62212
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
120 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 35497
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m

Subskrypcja newslettera