165 000 €
183 €/m²
Property 48331 photo 1
Property 48331 photo 2
Property 48331 photo 3
Property 48331 photo 4
Property 48331 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 53 km

Opis

Na sprzedaż Działka900 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 5480
  • Metry kw. 1691 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
220 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 33833
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
215 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 8160
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
175 000 € 184 €/m²
  • Kod obiektowy 29001
  • Metry kw. 947 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 40347
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
160 000 €
  • Kod obiektowy 3364
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
168 000 € 480 €/m²
  • Kod obiektowy 277
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
160 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 46539
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 43632
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
165 000 € 183 €/m²
  • Kod obiektowy 48331
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera