145 000 €
2959 €/m²
Property 59026 photo 1
Property 59026 photo 2
Property 59026 photo 3
Property 59026 photo 4
Property 59026 photo 5
Property 59026 photo 6
Property 59026 photo 7
Property 59026 photo 8
Property 59026 photo 9
Property 59026 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 metrów kwadratów na Chalkidiki. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
145 000 € 3085 €/m²
  • Kod obiektowy 59028
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
148 000 € 3020 €/m²
  • Kod obiektowy 59029
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 3039 €/m²
  • Kod obiektowy 59030
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod obiektowy 59032
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 59035
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 3461 €/m²
  • Kod obiektowy 61167
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 62382
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
125 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 62423
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 62793
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 3260 €/m²
  • Kod obiektowy 63373
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera