148 000 €
3020 €/m²
Property 59029 photo 1
Property 59029 photo 2
Property 59029 photo 3
Property 59029 photo 4
Property 59029 photo 5
Property 59029 photo 6
Property 59029 photo 7
Property 59029 photo 8
Property 59029 photo 9
Property 59029 photo 10
Property 59029 photo 11

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 metrów kwadratów na Chalkidiki. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
163 000 € 1697 €/m²
  • Kod obiektowy 7255
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod obiektowy 8006
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
155 000 € 3690 €/m²
  • Kod obiektowy 37171
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
180 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 59018
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 2946 €/m²
  • Kod obiektowy 59020
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod obiektowy 59021
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2959 €/m²
  • Kod obiektowy 59026
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod obiektowy 59027
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 59035
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 2413 €/m²
  • Kod obiektowy 63716
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera