185 000 €
2534 €/m²
Property 59325 photo 1
Property 59325 photo 2
Property 59325 photo 3
Property 59325 photo 4
Property 59325 photo 5
Property 59325 photo 6
Property 59325 photo 7
Property 59325 photo 8
Property 59325 photo 9
Property 59325 photo 10
Property 59325 photo 11
Property 59325 photo 12
Property 59325 photo 13

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 47 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 65116
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 66092
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 66066
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod obiektowy 65166
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65227
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod obiektowy 64225
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod obiektowy 63932
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 9615 €/m²
  • Kod obiektowy 62960
  • Metry kw. 26 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
170 000 € 4146 €/m²
  • Kod obiektowy 65308
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 65348
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera