Sprzedaż - Działka 1305 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Poligiros powiedział: Nea Sermili
330 000 € 270 000 €
206 €/m²
Property 59464 photo 1
Property 59464 photo 2
Property 59464 photo 3
Property 59464 photo 4
Property 59464 photo 5
Property 59464 photo 6
Property 59464 photo 7
Property 59464 photo 8
Property 59464 photo 9
Property 59464 photo 10
Property 59464 photo 11
Property 59464 photo 12
Property 59464 photo 13

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 57 km

Opis

Na sprzedaż Działka1305 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 700 metrów kwadratowych.

Lokalizacja