450 000 €
436 €/m²
Property 48797 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 53 km

Opis

Na sprzedaż Działka1030 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61317
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
520 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 60865
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
440 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 14353
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
400 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 60198
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
400 000 € 496 €/m²
  • Kod obiektowy 63181
  • Metry kw. 805 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
420 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 2666
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 42996
  • Metry kw. 3613 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
470 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 2737
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
450 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 62182
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
500 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 40307
  • Metry kw. 9694 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera