Sprzedaż - Działka 1837 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Vourvourou powiedział:
60 000 €
32 €/m²
Property 59588 photo 1
Property 59588 photo 2
Property 59588 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 79 km

Opis

Na sprzedaż Działka1837 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). The land is not buildable.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19794
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
80 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 60695
  • Metry kw. 734 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
87 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 14584
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
70 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 23720
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
50 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 45439
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
75 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 64620
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
50 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 10517
  • Metry kw. 726 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 60497
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
65 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 64712
  • Metry kw. 3300 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 60395
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera