Sprzedaż - Działka 3300 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Sikia Sikia
65 000 €
19 €/m²
Property 64712 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 137 km

Opis

Na sprzedaż Działka3300 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 64804
  • Metry kw. 2292 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
58 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 36483
  • Metry kw. 1086 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
58 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 35610
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 35000 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65634
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 15207
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
55 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 60745
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 21286
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65633
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
87 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 14584
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
75 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 9414
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera