320 000 €
5818 €/m²
Property 59634 photo 1
Property 59634 photo 2
Property 59634 photo 3
Property 59634 photo 4
Property 59634 photo 5
Property 59634 photo 6
Property 59634 photo 7
Property 59634 photo 8
Property 59634 photo 9

Details

  • Piętro: Piętro 4
  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2010
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 52 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
293 000 € 6369 €/m²
  • Kod obiektowy 62956
  • Metry kw. 46 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod obiektowy 66016
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod obiektowy 63011
  • Metry kw. 41 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod obiektowy 65359
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod obiektowy 65297
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 66010
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod obiektowy 65482
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
475 000 € 5523 €/m²
  • Kod obiektowy 65939
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod obiektowy 65643
  • Metry kw. 119 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod obiektowy 65351
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera