300 000 €
3614 €/m²
Property 59801 photo 1
Property 59801 photo 2
Property 59801 photo 3
Property 59801 photo 4
Property 59801 photo 5
Property 59801 photo 6
Property 59801 photo 7
Property 59801 photo 8
Property 59801 photo 9

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 42 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 83 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kominek, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65252
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod obiektowy 66013
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod obiektowy 65320
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
245 000 € 3550 €/m²
  • Kod obiektowy 65438
  • Metry kw. 69 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod obiektowy 65303
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 64942
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 65116
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod obiektowy 65026
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 7380 €/m²
  • Kod obiektowy 63911
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera